Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co., Ltd.

Nasza firma produkuje: ekran Johnson, ekran studzienny, ekran z drutu klinowego, ekran z drutu, ekran rany itp.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

Certifications
dobra jakość Ekran przewodu Johnson Vee na sprzedaż
Customers Reviews
Waleed przyszedł odwiedzić naszą fabrykę w dniu 8 października 2012 r. Powiedział: "Jesteś naprawdę profesjonalny", a następnie podpisać rozkaz od razu i dał nam dolara jako zaliczkę.

—— Waleed

Im Online Czat teraz

Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

1 2 3 4
Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd. Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd. Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd. Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Importer
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : Hengyuan
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 500-800
Rok założenia : 2006
pc Export : 80% - 90%
Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co., Ltd. znajduje się w hrabstwie Anping, które znane jest z "rodzinnego miasta z siatki drucianej w Chinach", powstało w 2006 roku z fabryki sitek Anping z założeniem 3,0 milionów RMB. Ma stosunkowo długą historię, dużą skalę produkcji i jest jedyną firmą w tym samym zawodzie, która uzyskała certyfikat zgodności z systemem jakości IS09001.

Od kilku lat nieustannie wprowadzamy innowacje i doskonalimy się, wprowadziliśmy zaawansowaną linię produkcyjną, zebraliśmy olbrzymie badania inżynieryjne i talent menedżerski, teraz firma przenosi się do Strefy Przemysłu Siatkowego, zajmuje sześć tysięcy metrów kwadratowych.

Nasza firma produkuje i sprzedaje w następujący sposób: ekran Johnson, siatka do przesiewania kopalni, szyb, studnia szybowa, szyb naftowy, ekran z drutu klinowego, rurka szczelinowa, ekrany zgrzewane drutem w kształcie Vee, rura sitowa, rura spiralna, szczelina na pręt rura ekranowa, rura z drutu owijającego, cylindry z sitem rastrowym, ekran z sitem wiertniczym, płyta sitowa z sitem wibracyjnym, płaska płyta druciana z drutu, filtr wody, ekran łukowy, dysza przesiewająca itp.

Produkty są wykorzystywane w handlu, na przykład w zakresie wybierania rud, ropy naftowej, przemysłu chemicznego, elektronów, transportu, tworzyw sztucznych, żywności, architektury, ruchu itp.

Nasze produkty można zobaczyć wszędzie w Chinach, a także w krajach afrykańskich, na Bliskim Wschodzie iw regionach Azji Południowo-Wschodniej.

Prezydent Spółki szczerze liczy na budowanie relacji wymiany handlowej na zasadach wzajemności, wzajemnych korzyści i przyjaznej współpracy, aby wspólnie stworzyć miłą przyszłość.

Szczegóły kontaktu
Anping County Hengyuan Hardware Netting Industry Product Co.,Ltd.

Tel: 86-318-7565918

Faks: 86-318-7565919

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)